My Youtube Channel: updated
May 27
În ultima perioadă (chiar dacă am avut şi am destule examene) am încercat să fac şi ceva care să mă relaxeze. Nu este chiar singura activitate care mă binedispune, dar este una dintre ele şi anume: cântatul la pian, eventual chitară (dar nu am publicat nimic la chitară până acum).
De multă vreme voiam să îmi refac contul de Youtube, încât zilele astea am spus să nu mai stau prea mult pe gânduri şi să mă apuc de treabă. Celălalt cont s-a evaporat în urma unei crize de isterie de acum jumătate de an. Deşi eram cunoscută şi aveam peste 300 de subscriberi, am renunţat la el.
Important e ce-o să fac cu acest cont, care este la început de drum, deocamdată mă ţin de faza cu inregistratul mai des, nu pot să zic în fiecare zi pentru că nu ştiu dacă îmi permite timpul. Pentru cei care încă nu au văzut filmuleţele de pe youtube:
- Incasha – The Meadow (New Moon Soundtrack)
- Incasha – Incep sa pierd
- Dj Aligator – Close to you (cover by Incasha with strings)
- Dj Aligator – Close to you (cover by Incasha – piano)
- Placebo – The Crawl (piano cover by Incasha)
- Placebo – Blue American (piano cover by Incasha)

